En İyi Geciktirici Sprey, Stag

Kıbrıs Eğlence 28 Haziran 2014 0
En İyi Geciktirici Sprey, Stag

Piyasada bulunan ürünler arasında en fazla bilinen isimlerden biridir. Hatta müşteriler bu ürüne geyik resimli sprey şeklinde sorarlar. Stag sprey markası Almanya’da üretilmektedir. Yaklaşık 50 yıldır satışı yapılmakta ve ülkemizde 10 yıldır satılmaktadır. İçeriğin de E vitamini bulunmaktadır. İlişki süresini ortalama 15 dk 40 dk arasında uzatmaktadır. Bir tüpün için de 20- 40 kullanım bulunmaktadır. 

 

Stag Geciktirici spreyler bir çok erkekte gecikme ve erken boşalma sorunlarını sorunsuz çözebilmektedir. Bütün erkeklerde olmasa da %90’ının üzerinde bir kitlede işe yaramaktadır. Gerisinde işe yaramamasının en büyük sebebi beden farklılıklarıdır. Herkesin vücudu aynı olmadığı için işe yarama ihtimalı %90 olarak belirtilmiştir.

 

En büyük, en çok bilinen geciktirici firmalarının ürettiği ürünler Stag 9000 geciktirici ile Rhino sprey’dir. Bu sprey markaları alanında en iyi sprey markalarıdır. Bu ürün sayesinde sadece 15 dakika içerisinde erken boşalmadan korunabileceksiniz.

 

 

Leave A Response »

Güney'in en eğlence dolu ülkesi kıbrıs eğlence sizlere gece kulüpleri, diskolar, barları, kumarhaneleri hakkında en detaylı bilgileri veriyor. Kıbrıs Otelleri , Kıbrıs Casinoları, Kıbrıs Eğlence Mekanları , Kıbrıs Gece Hayatı