Jaeger-LeCoultre ile Zaman Duruyor

Kıbrıs Eğlence 03 Şubat 2013 0
Jaeger-LeCoultre ile Zaman Duruyor

Jaeger-LeCoultre, Grande Reverso Lady Ultra Thin modelini yeniden yorumladı.

 

“Kuşüzümü” kırmızısı, “yosun” yeşili veya “keten” beji renkler, Reverso’nun eşsiz ve zarif görünümümü, trende uygun bir aksesuara dönüştürerek vurgulamakta. 14 Şubat Sevgililer günü itibariyle, dünya genelindeki Jaeger-LeCoultre butiklerinde üç yeni renkte bileklik beğeniye sunulacak.

Grande Reverso Lady Ultra Thin, kadınların rüyalarına sunulan bir saygı duruşu niteliğinde. Art-deco stili ve zarafeti zamana meydan okuyarak kucaklayan klasik Reverso saatinin özüne tamamen sadık kalınarak tasarlanan Grande Reverso Lady Ultra Thin modeli lükse ve cazibeye dair mutlak bir vizyon ve en üst düzey saatçilik sanatının genlerini taşıyor.

İkonik Reverso koleksiyonu, gravür işlemeciliği ve mücevhercilik zanaatlarıyla kişiselleştirilmiş bir tasarım için benzersiz bir bir alternatif sunmakta. Bir Reverso’yu kişiselleştirmek için örneğin, isminizin baş harfleriyle sevginizi daim kılabilir, sevdiğiniz kişiye özel bir çizimi saatine mücevherlerle resmedebilirsiniz., bir çizim veya şanslı kişinin portresi gibi sonsuz çeşitlilikte motif mevcuttur. Onu her gün takan kişi ile samimi duygusal bağlar kurulması kaçınılmaz bir kol saatinde, sıradışı anları ölümsüz kımak tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

Leave A Response »

Güney'in en eğlence dolu ülkesi kıbrıs eğlence sizlere gece kulüpleri, diskolar, barları, kumarhaneleri hakkında en detaylı bilgileri veriyor. Kıbrıs Otelleri , Kıbrıs Casinoları, Kıbrıs Eğlence Mekanları , Kıbrıs Gece Hayatı