Kadınlar Evli Erkekleri Daha mı Çekici Buluyor?

Kıbrıs Eğlence 06 Şubat 2013 0
Kadınlar Evli Erkekleri Daha mı Çekici Buluyor?

İlişki yaşamak için evli erkeklerin tercih edilmesi geçmişe göre büyük artış gösteriyor.

Yapılan araştırmalara göre kadınlar evli erkekleri tercih ediyor. Bunun nedeni de elde edilmesi zor erkeklerin kadınlara çekici gelmesi. Fakat o kişini aslında başka bir kadına ait. Kadınlar dişilik hırsından dolayı hemcinsinin sahip olduğu şeyi ele geçirmek istiyor. Bu kadınların ‘kazanma ve elde etme’ içgüdüsünden geliyor.

Evli erkeğin hayatına giriş iznniz yok. Çünkü o erkeğe ahkim olan kendi karısıdır aslında. Fakat yasak aşk her zaman cazip gelir. Aşk beklentisine giren, sevgi arayan veya bunalıma giren kadınlar cinsel dürtüler nedeniyle evli erkeklerle ilişki yaşamak istiyorlar. Onlar için bu kaçamaktan daha heyecan verici birşey olmaz. Bu ilişki bağımlılıkta gerektirmiyor ve kadınlara farklı getiriler sunabiliyor.

Kadınlar eşlerini değil de onu tercih ettikleri için erkeklerin seks hayatında mutsuz olduğunu düşünüyor ve onları mutlu etmenin sevincini yaşıyor.

Erkekler evlerinde güven duygusu yaşarken sevgililerinden yanında tatmin oluyor. Evin düzenini çekip çeviren eş, eviyle ve çocuklarıyla ilgilenirken erkeği ihmal eder. Erkek kendisini güçsüz ve reddedilmiş hisseder. İşte bu ilişki, bunun sonucu oalrak yaşanıyor ve erkekler karşılığında kendisini güçlü, tatmin olmuş; hatta yeniden doğmuş hissediyor.

Erkekler macera aradıkları ve eviyle ilgilenmekten  kendini yorgun hissettiğinden bu ilişkileri yaşarken; kadınlar merak ettikleri için bu ilişkileri tercih ediyorlar. Tabi bu ilişkilerin sonu her zaman felaketle bitiyor.

Ama evli erkeklerle birlikte olan kadınların bilmesi gereken bu erkeklerin eşlerini boşayıp onunla evlenmeyeciğidir. Bu ilişkinin geçici olduğunu ve büyük umutlar bağlanmaması gerektiği bilinmelidir.

Leave A Response »

Güney'in en eğlence dolu ülkesi kıbrıs eğlence sizlere gece kulüpleri, diskolar, barları, kumarhaneleri hakkında en detaylı bilgileri veriyor. Kıbrıs Otelleri , Kıbrıs Casinoları, Kıbrıs Eğlence Mekanları , Kıbrıs Gece Hayatı