Long Beach Hotel

Kıbrıs Eğlence 31 Ocak 2013 0
Long Beach Hotel

Long Beach Hotel adanın güzelliklerini yaşayabileceğiniz özel konumu ile konuklarını ağırlıyor. Long Beach Resort Akdeniz’de bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndedir. Bozulmamış doğa ile çevrelenmiş, temiz havası, berrak mavi denizi ve altın sarısı ince kumlar ile kaplanmış uzun Salamis kumsalında, denize sıfır özel plajı olmakla birlikte,Tarihi Kent  Gazi Magosa’nın Kuzeyinde bulunmaktadır.

Long Beach Resort’un 23 bungalov tarzı süite villası, 20 superior odası, 18 adet standart bahçe odası ve  aileler ve çocuklar için uygun bir yüzme havuzu, 1 restoran, 2 bar ve 20 superior sahil odaları olan huzurlu ve dinlendirici bir konaklama hizmetleri sunar. Odaları özel banyo, klima, uydu bağlantılı  TV, mini bar ve telefon ile donatılmıştır.

Ülkenin her yerinde ,tarihsel geçmişi ve konumu nedeniyle, Kuzey Kıbrıs’ta birçok yönden Doğu ve Batı kültürleri arasında şaşırtıcı bir sentezi olduğunu; ve zengin çok kültürlü mirası ile birlikte, 11.000 yıla ait antik eserler, siteler ve müzeler vardır.

Leave A Response »

Güney'in en eğlence dolu ülkesi kıbrıs eğlence sizlere gece kulüpleri, diskolar, barları, kumarhaneleri hakkında en detaylı bilgileri veriyor. Kıbrıs Otelleri , Kıbrıs Casinoları, Kıbrıs Eğlence Mekanları , Kıbrıs Gece Hayatı