Topset Hotel

Kıbrıs Eğlence 31 Ocak 2013 0
Topset Hotel

Topset Otel, Girnenin karaoğlanoğlu semtinde denize sıfır bir konumdadır. Top Set Hotel, Girne’nin batısında, ince şerit kum sahiliyle deniz sıfır konumda, misafirperver ve güler yüzlü personeliyle Top Set ve Emir Topset olmak üzere 2 bloktan oluşmaktadır.

Hotel Girne’ye bağlı Karaoğlanoğlu bölgesinde olup, alışveriş mağazalarına, marketlere, çeşitli lezzetlerdeki restaurant ve barlara yakınlığıa açısından ve sessiz ortamından dolayı genelde ailelerin seçmiş olduğu bir işletmedir. Top Set Hotel’in tüm odaları Kıbrıs otantik yapısını şıklıkla modernize edilmiş konforlu mobilyalarla döşenmiştir. Hotel bünyesinde bulunan Emir Topset Bloğu diğer bloktan daha şık ve zengin döşenmiştir. Tüm odalarda merkezi klima, duş, minibar, Tv, telefon,balkon, ve emniyet kasası olup Emir Topset bloğundaki odaların geniş terası deniz manzaralıdır. Odaların balkon veya teraslarında Akdeniz’in maviliğine dalıp gitmek ruhunuzun yeniden canlanmasına ve enerji toplamasına yetecek güzelliktedir. Hoıtelin 1 adet yazlık havuzu olup, yaz aylarında havuz kenarında veya denizde güneşlenirken gün boyu yeme ve içme ihtiyaçlarınızı giderebilecek bar ve leziz çeşitleriyle 1 adet Teras Restaurant bulunmaktadır.Top Set Hotel’in bakımlı botanik bahçesi ve hurma ağaçlarıyla ünlü olup Havuz Bardan alacağınız içeceklerle bu ağaçların altında gölgelenebilirsiniz. Hotelin Karaoğlanoğlu ve Girne şehir merkezine yakınlığı bakımından alışveriş yapmaya ve çeşitli eğlence mekanlarına ulaşımı çok kolay bir hoteldir. Top Set hotel ister alışveriş, ister eğlence, istersede huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen tüm misafirlere evlerini aratmayacak konforda Kıbrıs’ta hizmet vermektedir.

Leave A Response »

Güney'in en eğlence dolu ülkesi kıbrıs eğlence sizlere gece kulüpleri, diskolar, barları, kumarhaneleri hakkında en detaylı bilgileri veriyor. Kıbrıs Otelleri , Kıbrıs Casinoları, Kıbrıs Eğlence Mekanları , Kıbrıs Gece Hayatı